Fotorelacja z pokazu - Ślub i Wesele Jak Marzenie 2010

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Fotorelacja z pokazu - Ślub i Wesele Jak Marzenie 2010

Post autor: Piter »

Ktosia mam nadzieję, że to pomoże.

Bartosz Rębiński - DjBaciek
Jacek Maćkiewicz DjMars
tel. 784-347-357 oraz 500-522-582

Takie dane widnieją na ich wizytówce ;)
Ktosia

Re: Fotorelacja z pokazu - Ślub i Wesele Jak Marzenie 2010

Post autor: Ktosia »

Wielkie dzięki :)
Gość

Re: Fotorelacja z pokazu - Ślub i Wesele Jak Marzenie 2010

Post autor: Gość »

młoda pisze:a czy ten fotograf ma jakieś doświadczenie i wykształcenie w fotografii, czy jest zwykłym "sprzedawcą marchewki " który kupił sobie aparat cyfrowy, lampę jakiś obiektyw i uznaje się za profesjonalistę
Myślę, że wykształcenie w takim fachu jest drugorzędną sprawą. A zdjęcia p. Jagody są najlepszą jej wizytówką. Dodam że określenie "sprzedawca marchewki" jest w tym przypadku nie na miejscu.
Piszę dlatego, że również byłam na tym pokazie i ktoś mógłby napisać tak o mnie, co na pewno nie byłoby miłe.
A Ty młoda damo masz całą paletę fotografów do wyboru i jak to napisałaś z wykształceniem, ale ostrzegam nie każdy fotograf z papierkiem robi dobre zdjęci!!!!!!!
skirczuk
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-02, 13:24
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Fotorelacja z pokazu - Ślub i Wesele Jak Marzenie 2010

Post autor: skirczuk »

Gość pisze:A Ty młoda damo masz całą paletę fotografów do wyboru i jak to napisałaś z wykształceniem, ale ostrzegam nie każdy fotograf z papierkiem robi dobre zdjęci!!!!!!!
Bardzo trafna wypowiedź ! :) Ten rynek jest bardzo szeroki i każdy może znaleźć fotografa odpowiadającego własnym wymaganiom (i cenowym, i jakościowym) :) Od ofert darmowych lub prawie darmowych, po usługi w kwocie kilku (czasem -nastu) tysięcy złotych za kogoś z polskiej "pierwszej ligi" fotografów ślubnych. Od "pstryków", po naprawdę przemyślane koncepcyjnie i kompozycyjnie, świetnie obrobione foty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post